Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek: sprawy o rozwód oraz wspólnoty mieszkaniowe

Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek w swojej kancelarii wykonuje sporo usług z zakresu prawa, nawiązujących do wielu jego dyscyplin. Są to w głównej mierze sprawy o rozwód a także sprawy z zakresu wspólnot mieszkaniowych. W obrębie spraw o rozwód klienci indywidualni mogą oczekiwać na sporządzenie pozwu a także na reprezentację w sądzie. Adwokat Tarnów zajmie się też: alimentacją, wyznaczeniem opieki nad potomstwem, adopcją, ustaleniem zakresu władzy rodzicielskiej, podziałem majątku, albo kwestiami związanymi z przemocą w rodzinie. Doświadczona adwokat świetnie wie o tym, iż sprawy o rozwód są sprawami domagającymi się wyjątkowego potraktowania, czyli podchodzi do klientów delikatnie oraz empatycznie. Szczególnie, kiedy główną osią sporu są małoletni.

Specjalistka jak najdokładniej zapozna się z historią rodzinną, a potem interpretuje ją w zgodzie z zapisami prawnymi. Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek zajmuje się zarówno sprawami z orzekaniem o winie, ale też wtedy gdy rozwód jest poprowadzony bez wyznaczania winy. Jest ona także pomocą dla klientów, kiedy chodzi o kwestie mediacji. Pomoc adwokacka dotyczy również obsługi wspólnot mieszkaniowych a także administratorów wspólnot. Współpraca może przebiegać na zasadach stałej obsługi prawnej, która rozliczana jest ryczałtowo albo obsługi bieżącej, rozliczanej godzinowo za konkretne zamówienie.

W zakresie wspólnot mieszkaniowych w kancelarii realizowane jest: sporządzanie regulaminów, uchwał wspólnoty i zarządu, sporządzanie razem z analizą oraz opiniowaniem umów najmu, dzierżawy, a także cywilnoprawnych zawartych z oferentami usług, jak i obszernie rozumiane porady prawnicze, na równi w sprawach zarządu, jak i podmiotów wchodzących w skład wspólnoty mieszkaniowej. Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek zajmuje się także reprezentacją wspólnoty na wokandzie sądowej, jak i przed różnymi organami administracji.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz