Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czemu reklama przy użyciu neonów jest tak skuteczna

Czemu reklama przy użyciu neonów jest tak skuteczna

{Niewiele osób jest świadomych, że tak popularne neony posiadają stuletnią historię, bo pierwsze z nich pojawiać się zaczęły już około 1906 roku. Widać więc, że reklama neonowa to duży kawałek historii, która tak naprawdę wcale nie uległa zakończeniu. Typowe neony są wykonywane z rurek ze szkła wypełnionych mieszaniną szlachetnych gazów. Zależnie od tego, jak wyglądał

{Niewiele osób jest świadomych, że tak popularne neony posiadają stuletnią historię, bo pierwsze z nich pojawiać się zaczęły już około 1906 roku. Widać więc, że reklama neonowa to duży kawałek historii, która tak naprawdę wcale nie uległa zakończeniu. Typowe neony są wykonywane z rurek ze szkła wypełnionych mieszaniną szlachetnych gazów. Zależnie od tego, jak wyglądał skład tej mieszanki, to uzyskiwano różny kolor świecenia. Tego typu neony na ścianę czy też montowane na dachach i konstrukcjach na pewno robią duże wrażenie, ale posiadają kilka istotnych wad. Po pierwsze produkcja ich wymaga sporej ilości czasu, a do tego ze względu na wykorzystanie nie nie są one bardzo wytrzymałe na mechaniczne uszkodzenia.

Przy jakiegoś uszkodzenia czy awarii z reguły danego elementu naprawić się już nie dało, tylko trzeba było wstawiać nowy. Dlatego też mogłoby się wydawać, że taki reklamowy nośnik zacznie powoli znikać z naszego krajobrazu, kiedy pojawiła się na rynku technologia ledowa. Ledy jako źródło oświetlenia wdarły się przebojem kilkanaście lat temu, wypierając praktycznie zupełnie klasyczne rozwiązania, również na rynku reklamowym. I w pewnym momencie się okazało, że napis ledowy stanowią świetną alternatywę dla klasycznych neonów, dając nieznane do tej pory możliwości w tym zakresie.

Po pierwsze są one robione z mocnych tworzyw sztucznych, dzięki czemu napis ledowy przykręcony na ścianie bez żadnego problemu da radę wytrzymać długie lata na zewnątrz. Kolejną ich zaletą jest niskie zużycie energii, co przy aktualnych cenach prądu i dbaniu o środowisko jest niezwykle ważne. Klienci z pewnością będą też doceniać nieograniczone w zasadzie możliwości jeśli chodzi o kształty i kolory.

Sztuczne tworzywo jest znacznie łatwiejsze do formowania niż rurki ze szkła, przez co każdy może wykonać dla siebie neon na zamówienie dokładnie taki, jaki będzie potrzebny. A możliwości na zastosowanie neonów ledowych są bardzo duże. Można z nich zrobić różnego rodzaju szyldy z symbolami, logo czy napisami, lecz również duże, informacyjne napisy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Redaktor
ADMINISTRATOR
Zobacz profil

Posts Carousel

Zostaw swoją opinię

You must be logged in to post a comment.

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY