Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dlaczego blogi oparte na WordPressie cieszą się takim zainteresowaniem

Dlaczego blogi oparte na WordPressie cieszą się takim zainteresowaniem

Blogi cieszą się od wielu lat ogromnym powodzeniem, jak widać po statystykach, spory procent wszystkich stron w internecie ma właśnie taką formę. A nie ma lepszego narzędzia do tego, aby swój blog uruchomić, niż WordPress. Co też łatwo zrozumieć, jeśli się przyglądnie ogromnym możliwościom tego narzędzia. Przede wszystkim WordPress jest całkowicie darmowy, nie trzeba nic

Blogi cieszą się od wielu lat ogromnym powodzeniem, jak widać po statystykach, spory procent wszystkich stron w internecie ma właśnie taką formę. A nie ma lepszego narzędzia do tego, aby swój blog uruchomić, niż WordPress. Co też łatwo zrozumieć, jeśli się przyglądnie ogromnym możliwościom tego narzędzia. Przede wszystkim WordPress jest całkowicie darmowy, nie trzeba nic za niego płacić. To bynajmniej nie oznacza, że żadnych kosztów się nie poniesie, ale są one naprawdę niewielkie.

Na przykład można zakupić jakiś motyw graficzny, ale wcale nie ma takiej konieczności. Jeżeli ktoś chce, to skorzystać też może z bezpłatnych, wtedy tylko musi pozostawić link do strony autora. Dodatkowym kosztem będzie hosting oraz domena, jeżeli ktoś zdecyduje się na założenie takiego bloga na osobnym adresie. Wtedy trzeba się liczyć z kosztem około 300 złotych na rok, lecz to będzie naprawdę niedużo w porównaniu z tym, gdyby trzeba było wykonać taki serwis od zera. Kolejną bardzo dużą zaletą WordPressa jest szybkość i łatwość instalacji.

Osobie, która ma już w tym jakieś doświadczenie nie zajmie to raczej więcej niż kilkadziesiąt minut, i po tym czasie będzie gotowe wszystko do tego, aby umieścić pierwszy wpis. Dodatkowo na wielu hostingach instalację WordPressa dostaje się w pakiecie, bez konieczności robienia czegokolwiek. Wszystko dostępne jest z poziomu panelu administracyjnego, i w przeciągu paru minut da się utworzyć działającą stronę. Na pewno popularność tej właśnie platformy wynika również z faktu, że daje ona duże możliwości pod kątem pozycjonowania.

Przy dobrym skonfigurowaniu wszystko bardzo ładnie się zaindeksuje, a poza tym bardziej zaawansowani użytkownicy dp dyspozycji mają dużo wtyczek, przy pomocy jakich kompleksowo mogą zarządzać linkami. Z uwagi na te zalety jest zupełnie zrozumiałe, że wiele blogów, takich jak na przykład https://www.cojaczytam.pl/, zostało opartych na WordPressie, ponieważ rozwiązanie to jest tanie, skuteczne i dające bardzo duże możliwości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Redaktor
ADMINISTRATOR
Zobacz profil

Posts Carousel

Zostaw swoją opinię

You must be logged in to post a comment.

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY