Innowacyjnie zaprojektowane przyrządy diamentowe oraz urządzenia do pocięcia betonu używane przez pracowników z firmy EL – JOT

Technika diamentowa stosowana do robienia odwiertów w betonie stosowana jest przez firmę EL – JOT. Jako że jest to technika bardzo skuteczna, to wszystkie przewierty w betonie zielona góra wykonywane są szybko, schludnie i z maksymalną dokładnością. Z wykorzystaniem tej techniki odwierty mogą zostać zrobione na sucho oraz na mokro, w szerokim zakresie średnic odwiertowych. Zwykle specjaliści robią odwierty do 1 m. Jeśli zleceniodawca zgłasza wezwanie na wykonanie większego odwiertu, to metoda pracownicza dopasowana jest na spersonalizowanych regułach.

Wiercenie techniką diamentową na sucho często dobierane jest wtedy, gdy budowa jest już ukończona, ale należy się dostać pod spód betonu. Zlecenia dotyczą wówczas: pobierania próbek z ziemi, wykonania otworu w stropach oraz w ścianach betonowych, wykonania przewiertów kanalizacyjnych, wykonywania przewiertów przy przebudowie obiektów, przygotowywania otworów pod kotwy w wzmacniania fundamentów oraz pomiaru grubości podzespołu zrobionego z betonu.

Obróbka betonu w innowacyjny sposób pozwala na szybkie tempo pracy i nie wymaga angażowania specjalnego pracownika. Urządzenia diamentowe marki MAXIMA przebiją się przez beton bez żadnego problemu, nie wywołując powstawania zabrudzeń. Wycena dla każdego zlecenia ustalana jest indywidualnie. Klienci, jacy się tu zapisują mają możliwość liczyć na cięcie i wiercenie w betonie na sucho oraz na mokro.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz