Jak ciekawie wykończyć wnętrze swojego domu przy pomocy tapety 3D

Jeśli ktoś twierdził, że typowe tapety stały się wspomnieniem, to pomylił się mocno. Jest faktem, że przez pewien okres czasu rzeczywiście klienci mniej się nimi interesowali, ale to po prostu wynikało z niezbyt dużego wyboru. A że na rynku pojawiło się sporo zagranicznych producentów, oferujących nowoczesne wzory i motywy, to przełożyło się to na faktycznie dużą ofertę. Ogromną rewolucję w tym segmencie wykończenia wnętrz także zrobiły fototapety. Pomysł na nie jest bardzo prosty, zamiast sprzedawać gotowe wzory można wydrukować to, co będzie chciał klient. I okazało się nagle, że na ścianie swojego pokoju można nakleić zdjęcie gór czy lasu, jakieś geometryczne motywy czy nawet swoją fotografię, jeśli będzie odpowiedniej jakości.

Aktualnie w katalogach firm oferujących takie usługi jest dostępnych parę milionów grafik i zdjęć, tak więc trzeba niekiedy poświęcić sporo czasu na poszukiwania czegoś odpowiedniego dla siebie. Tradycyjne pejzaże, miasta czy budynki bez przerwy cieszą się dużym zainteresowaniem, tak samo jak motywy zwierzęce, roślinne czy kulinarne. Ale zaawansowane metody projektowania, a przede wszystkim pomysłowość grafików dają bez przerwy coraz to nowe pomysły i inspiracje. Na przykład w ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się fototapety 3d do sypialni, z uwagi na swój niesamowity wygląd.

Często pojawiają się na takich tapetach tunele, drogi czy mosty, lecz przedstawione w taki sposób, że dają przestrzenny wygląd. Niezwykle interesująco wyglądają też rozmaite figury geometryczne, również w taki sposób narysowane, że wyglądają jakby faktycznie były wypukłe. Jeżeli dołoży się do tego się ciekawe kolory, to całość sprawia naprawdę niesamowite wrażenie. W związku z tym że tego typu motywy są naprawdę zwracające uwagę i wyraziste, to należy je umiejętnie skomponować z całym wystrojem. Z reguły taka tapeta 3d zostaje naklejona na najbardziej widoczną ścianę w pomieszczeniu, a reszta albo jest malowana, albo też nakleja się na nie jakąś delikatną tapetę mającą neutralny kolor.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz