Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Mixbud: interesująca oferta hotelowa dla przedsiębiorców

Mixbud: interesująca oferta hotelowa dla przedsiębiorców

Obiekt hotelowy Mixbud to głównie rzetelnie funkcjonująca aula na spotkania biznesowe. Wobec tego jest to miejsce idealne do przyszykowania eventów biznesowych, zaprezentowania oferty handlowej albo przyszykowania eventu z wystąpieniem gościa specjalnego. Hotel Biała Podlaska jest także maksymalnie zaopatrzony, co sprzyja ciekawemu spędzaniu czasu wolnego. W auli na konferencje znajduje się pełne wyposażenie do biura: krzesła,

Obiekt hotelowy Mixbud to głównie rzetelnie funkcjonująca aula na spotkania biznesowe. Wobec tego jest to miejsce idealne do przyszykowania eventów biznesowych, zaprezentowania oferty handlowej albo przyszykowania eventu z wystąpieniem gościa specjalnego. Hotel Biała Podlaska jest także maksymalnie zaopatrzony, co sprzyja ciekawemu spędzaniu czasu wolnego. W auli na konferencje znajduje się pełne wyposażenie do biura: krzesła, stoliki, klimatyzacja oraz dostęp do Internetu.

Dodatkowo sala wyposażona jest w innowacyjny rzutnik z ekranem, który jest w pełni dopasowany do większości komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Sala jest także bardzo dobrze nagłaśniana, co sprzyja prowadzeniu rozmów podczas wydarzenia. W dodatku można korzystać z flipcharta, pozwalającego na graficzne zaprezentowanie harmonogramu konferencji. Na czas konferencji obsługa serwuje napoje. W dodatku można również zamówić catering. Niezależnie od tego, jak długo potrwa spotkanie, można czuć się komfortowo, gdyż sala jest klimatyzowana. Noclegi Biała Podlaska zlokalizowane są w pobliżu drogi ekspresowej E30, co pozwala na bezzwłoczne dotarcie na spotkanie. Informacje szczegółowe w temacie wszystkich spotkań biznesowych, jak i kwestie powiązane z obsługą można omówić już po składaniu rezerwacji.

Także w czasie trwania całego eventu można spodziewać się pomocy personelu. Walory, jakie wskazują na to, iż opłaca się wydarzenia biznesowe organizować tutaj są nie do podważenia. Obiekt ma w pełni przystosowaną salę konferencyjną na 35 osób, co jest jego znakiem rozpoznawczym. Można organizować kameralne spotkanie o profilu biznesowym albo prezentację handlową, nie bojąc się niepowodzeń. Mixbud oferuje miejsca noclegowe dwu, trzy, pięcio oraz sześcio osobowe, z własną łazienką. Przekonywująca jest również smakowita propozycja kolacji, bar a także odosobnione zakątki do odpoczynku.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Redaktor
ADMINISTRATOR
Zobacz profil

Posts Carousel

Zostaw swoją opinię

You must be logged in to post a comment.

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY