Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Niekorzystne odczucia po zażywaniu substancji o działaniu psychoaktywnym

Niekorzystne odczucia po zażywaniu substancji o działaniu psychoaktywnym

Nieprzyjemne doznania po przyjęciu substancji psychoaktywnej nie są wcale zjawiskiem wydarzającym się rzadko, a więc nie jest dziwne, że informacje na ich temat pojawiły się w serwisie. Każdy badtrip bezsprzecznie zostanie na dłużej przypominany przez osobę, która go doświadczy, czyli dobrze będzie w pierwszej kolejności zadbać o swój maksymalny poziom komfortu. Pomimo tych bad tripów

Nieprzyjemne doznania po przyjęciu substancji psychoaktywnej nie są wcale zjawiskiem wydarzającym się rzadko, a więc nie jest dziwne, że informacje na ich temat pojawiły się w serwisie. Każdy badtrip bezsprzecznie zostanie na dłużej przypominany przez osobę, która go doświadczy, czyli dobrze będzie w pierwszej kolejności zadbać o swój maksymalny poziom komfortu. Pomimo tych bad tripów sporo osób w dalszym ciągu bierze narkotyki i wskazują na swoje doznania na przeróżnych forach w sieci.

Powstały też publikacje naukowe na ten temat, wskazujące, że bad tripy często mogą podzielić się na trzy kategorie: stany negatywne, halucynacje a także zaprzeczenie.

Standardowo tripy po zażyciu narkotyku są przyjemne, natomiast bad tripy przydarzają się na równi z taką samą częstotliwością. Nie da się de facto przewidywać, w jaki sposób konkretny środek halucynogenny będzie oddziaływać na konkretną osobę. Objawy po przyjęciu środka mogą być przeróżne. W propozycji łagodniejszej mogą to być przygniatające rozmyślania aż do postaci ciężkiej, kiedy to dochodzi do trudnych do pozbycia się urojeń, jakie mogą doprowadzać nawet do wypadków albo zagrożenia życia.

Bad trip jest indywidualnym przeżyciem i z tego względu nie warto spożywać narkotyków, a już bez wątpienia nie w takiej sytuacji, {gdy|kiedy| będzie się w trudnym stanie. Opłaca się przekładać to na inny termin. Zjawisko takie może być rezultatem nieodpowiedniego set and setting, a więc niewłaściwego ukierunkowania o podłożu psychologicznym.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Redaktor
ADMINISTRATOR
Zobacz profil

Posts Carousel

Zostaw swoją opinię

You must be logged in to post a comment.

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY