Renomowany producent diamentowej biżuterii QUEEN DIAMOND

Luksusowe pierścionki diamentowe proponowane przez QUEEN DIAMOND są z chęcią wybierane przez klientki i konsumentów, którym zależy na tym, by nabywać tylko wywodzące się z branży jubilerskiej produkty imponującej wartości użytkowej. Każdy pierścionek z diamentem wykonany jest ręcznie, przez doświadczonych złotników w nowoczesnej fabryce. Dlatego warto przyjrzeć się wszystkim projektom i wytypować taki model, jaki zmieści się w naszym budżecie a także będzie odpowiadał naszym preferencjom odnośnie tego, jak wygląda wizualnie.

Pierścionki te udostępnione są w przedziale cenowym od 2500 do 15 000 złotych. Można je także dobrać po masie diamentu centralnego. Pierścionki posiadają różne prezencje oczek, od prostych po niebanalne, wobec czego można znaleźć coś w zakresie własnych preferencji albo osoby, której ten pierścionek chciałoby się wręczyć, przykładowo jako pierścionek zaręczynowy.

Na każdym z pierścionków zrobionych z naturalnych diamentów zamieszczony jest certyfikat autentyczności z podpisem laserowym umieszczonym z boku diamentu. Klienci mają możliwość również liczyć na bezpłatne naniesienie graweru i regulację rozmiarów pierścionka. Na modele pierścionków podanej marki przyznawana jest dozgonna gwarancja. QUEEN DIAMOND to marka, która nie bez powodu znana jest nie tylko w Polsce, lecz także na terenie Niemiec i uzyskała sporo branżowych nagród.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz